We czwartek 28 kwietnia uczniowie kl. 4 i 3 wybrali się na wycieczkę krajoznawczą „Śladami dawnych bohaterów”. Celem podróży był Jędrzejów, a w nim miejsca pamięci narodowej oraz Państwowe Muzeum im. Przypkowskich, potocznie nazywane „muzeum zegarów”.

Swoją „ wyprawę” rozpoczęli od pobytu w Państwowym Muzeum im. Przypkowskich. Potem rozpoczęło się zwiedzanie miejsc pamięci narodowych. Na koniec naszej wyprawy przyszedł czas na „coś dla ciała”, czyli ciepły posiłek w miejscowej pizzerii. Wycieczkę zakończył pobyt w Parku Miejskim przy ul. Św. Barbary i nad zalewem, gdzie uczniowie korzystali z wielu atrakcji m.in. z siłowni zewnętrznej, placu zabaw, zjeżdżalni.

Po dniu pełnym wrażeń trzeba było wracać do rzeczywistości .Z niecierpliwością czekamy na kolejną wycieczkę!