Drodzy rodzice jeżeli borykacie się z problemami wychowawczymi i dydaktycznymi swoich pociech, jeżeli wasze dzieci lub wy nie radzicie sobie ze stresem, jeżeli dziecko sięga po niedozwolone używki, jeżeli w rodzinie jest przemoc lub macie inne problemy możecie skorzystać z fachowej pomocy pracowników

Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jędrzejowie
ul. Reymonta 1,
28-300 Jędrzejów, tel. 041-386-17-22.

W tejże poradni Działa Punkt Interwencji Kryzysowej i Pomocy Ofiarom Przestępstw dla osób doświadczających przemocy lub ofiar przestępstw, Punkt Konsultacyjno-Informacyjny dla dzieci i młodzieży uzależnionej od narkotyków, alkoholu i innych substancji.

Rodzice jeżeli szukacie pomocy wystarczy zadzwonić do PPP, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje o jej ofercie i świadczonej pomocy. Nie warto samemu borykać się z problemami, gdy można skorzystać z bezpłatnej i fachowej pomocy specjalistów.