Przedszkolaki wraz z klasą I i III wybrały się na wycieczkę autokarową do gospodarstwa agroturystycznego „Leśne Zacisze” w Lisowie. Na początku dzieci zwiedzały Mini Zoo. Uczniowie mieli okazję zobaczyć m.in.: zebry, antylopy, szopy, skunksy, wielbłąda, owce, kozy, kuce, pawie, bażanty, papugi. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek o zwierzętach i ptakach. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami dostarczył im wiele radości.
Po zwiedzeniu Mini Zoo  dzieci udały się na poczęstunek – kiełbaskę z grilla. Po zregenerowaniu sił czekała na nich jeszcze jedna atrakcja – ogromny plac zabaw. Uczniowie mieli okazję skorzystać z trampoliny, basenu z piłkami, karuzeli, parku linowego, a nawet zagrać w kręgle, warcaby czy szachy.
To był naprawdę udany dzień!